Görme Engelli Olarak Talepte Bulunun

Görme engelli bireyler gönüllü ağımıza ihtiyaç duyduğu konuda telefon ya da bu sayfada yer alan form aracılığıyla talepte bulunabilir.

Telefon Aracılığıyla

İnternet imkanı olmayan ya da telefonla talebini iletmek isteyen kişiler aşağıdaki telefon numaraları aracılığıyla taleplerini iletebilirler:
05070927727
05062612961

Talep Formu Aracılığıyla

İnternet imkanına sahip olan kişiler bu sayfada yer alan talep formu aracılığıyla ihtiyaç duyduğu konuyla ilgili talebini gönüllü ağına iletmiş olacaktır. Telefonla ya da talep formu aracılığıyla ulaştırılan talepler gönüllü ağımıza iletilecek; destek olmak isteyen bir gönüllü arkadaşımız bulunduğu takdirde, talep eden kişiye gönüllü arkadaşımızın iletişim bilgileri verilecektir. İletilen her talebin geri dönüşünün yapılabileceği konusunda bir garanti verilmemektedir. Bu proje ile yalnızca gönüllüler ve ihtiyaç duyan kişilerin bir araya getirilmesi amaçlanmaktadır. Kişilerin birbirleriyle iletişime geçirilmesi sürecinden sonra yaşanacak olası bir olumsuz durumdan proje uygulayıcısı olan Eğitimde Görme Engelliler Derneği sorumlu değildir.
Talebinizi bu sayfa üzerinden iletmek için aşağıdaki formu doğru biçimde doldurmanız gerekmektedir.
Formda zorunlu alanlar * işaretiyle belirtilmiştir. Form sosyal medya bağlantılarının altında yer almaktadır.

Kategori: 
Bu bölüme kullanmış olduğunuz cep telefonu numaranızı girmelisiniz. Sizinle doğrudan iletişime geçebilmek ve sürecin hızlandırılabilmesi için bu bilgi gereklidir.
Bu bölüme Gönüllü Ağı Projesine ileteceğiniz talebinizi ayrıntılı olarak açıklayınız.