EGED Uzaktan Etkinlikleri başlıyor!

EGED Uzaktan Etkinlikleri başlıyor, planlama ve uygulama için üye ve takipçilerine çağrı yapıyor!

Uzaktan Eğitim Akademisi Projemiz dahilinde, farklı konularda söyleşi, seminer, eğlence vebenzeri formatlarda etkinlikler düzenleyelim istiyoruz. Böylelikle ülkemizi de derinden etkileyen Coronavirüs sürecini birbirimizle diyalog halinde, dayanışarak ve geliştirerek değerlendirebileceğimize inanıyoruz. Ama bunu siz üye ve takipçilerimizin katılımıyla birlikte planlayalım ve uygulayalım arzusundayız.
Eğer sizler de seminer, eğitim, söyleşi, tanıtım, eğlence vb. formatlarda ve ilgi duyduğunuz bir konuda etkinlik düzenlemeyi düşünüyor veya gereksinim duyduğunuz bir etkinlik hakkında talepte bulunmak istiyorsanız, aşağıdaki formlardan uygun olanı doldurabilirsiniz. Formlarınız İletişim, Etkinlik ve Farkındalık Komisyonumuz ile Uzaktan Eğitim Akademisi Yürütme Kurulumuz bünyesinde değerlendirilecek ve imkanlar ölçüsünde harekete geçilecek.

Formlar

Uzaktan etkinlik düzenleme formu
Uzaktan etkinlik talep formu

Düzenlenecek etkinliklere dair duyurulara, tutanaklara, ses kayıtlarına ve kullanılan TeamTalk yazılımına dair detaylara www.eged.org/uzaktanetkinlik adresinden ulaşabilirsiniz.

kategori: 
İlgili Alanlar: