BM Viyana Daimi Temsilciliğimizi ziyaret ettik

ZeroProject Conferans kapsamında Engelsiz Nota Projesi'ni sunmak üzere Viyana'da bulunan EGED heyeti, 18 Şubat 2020 tarihinde, Türkiye’nin Birleşmiş Milletler Viyana Ofisi Nezdindeki Daimi temsilcisi, Büyükelçi Ahmet Muhtar Gün'ü makamında ziyaret etti.
Görüşmede EGED adına Emre Taşgın, İbrahim Elibal ve Erol Taşgın yer aldı. Gayet sıcak bir şekilde gerçekleşen görüşmede Sayın Büyükelçimize derneğimizin Türkiye'de ve uluslararası alanda yaptığı çalışmalardan bahsedildi. Ayrıca bundan sonraki süreçte kendileriyle sürekli olarak diyalog halinde bulunmak ve engellilik alanında katkı vermemiz gereken durumlarda mutlaka destek sağlamak arzusunda olduğumuz vurgulandı. Sayın Büyükelçimiz ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek iletişim halinde olmaya devam etmemiz yönünde temennilerini dile getirdi.
Görüşme, toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.

Fotoğraflar: 
Büyükelçimizin makamında çekilen fotoğrafta; Büyükelçimiz  ortada, Erol Taşgın ve Emre Taşgın sağda, İbrahim Elibal solda ayakta yanyana duruyor. Arka duvarda Atatürk posteri ve yanında Türk bayrağı direği durmakta.