EGED İzmir takipçileri iftarda buluşuyor!

Etkinlik: EGED İzmir takipçileri iftarda buluşuyor
Tarih: 25 Mayıs Cumartesi, 19.30
Yer: L’AGORA OLD TOWN HOTEL
Adres: Havra SokağıNo: 10/C Konak/İzmir.
Mekana ait web sayfası: https://www.lagoraoldtown.com/
Çankaya metro çıkışında buluşma: 19.15

Hakkında

Değerli EGED takipçileri,

Her yıl olarak geleneksel hale getirdiğimiz EGED iftarları, aktif bulunduğumuz şehirlerde başladı. Ankara iftarını duyururken vakti olan, neşemize ortak olmak isteyen, muhabbetimize dahil olmayı arzu eden tüm takipçilerimizi iftar etkinliklerimize beklediğimizi söylemiştik; bu çağrımızı yineliyoruz.
Ankara’nın ardından bu kez etkinliğimiz İzmir’de, 25 Mayıs cumartesi akşamı, L’AGORA OLD TOWN HOTEL’de gerçekleşiyor. İzmir ve çevre illerdeki üyelerimiz, gönüllülerimiz, takipçilerimiz ve bizimle bir arada iftar yapmak isteyen herkes davetlimizdir!

Menü detayları

Et MENÜ (55 TL)
-İftariye Tabağı
-Günün çorbası
-Ana Yemek (Çoban Kavurma, Mantar Soslu Bonfile, Hasanpaşa Köfte)
-Tatlı
-Çay/Kahve
-Meşrubat

TAVUK MENÜ (45 TL)
-İftariye Tabağı
-Günün çorbası
-Ana Yemek (Izgara Kanat, Chili Soslu Tavuk, Tavuk Şinitzel)
-Tatlı
-Çay/Kahve
-Meşrubat

Not: Vejetaryen menüsünde ana yemek olarak makarna veya vejetaryen pizza seçenekleri mevcut olup diğer ürünler ortaktır. Menünün fiyatı 40 TL’dir.

İletişim

Detaylı bilgi ve katılım için 24 Mayıs Cuma günü saat 17.00’ye kadar Ali Köse’ye, 0538 220 3750 numaralı telefona bildirimde bulunulması önem arz etmektedir.
Rezervasyon ile İlgili Önemli Not: İftar etkinliğimize katılacak takipçilerimizin, menülerin daha hızlı servis edilmesi adına yukarıdaki ana yemeklerden bir tanesini seçerek katılım durumuyla birlikte seçimlerini Ali Köse’ye bildirmesi gerekmektedir.

Değişimi birlikte gerçekleştirmek için, önce paylaşım gerek!

kategori: