EGED Ankara takipçileri iftarda buluşuyor

Etkinlik: EGED Ankara takipçileri iftarda buluşuyor
Tarih: 18 Mayıs Cumartesi, 19.30
Yer: Seyir Cafe
Adres: Prof. Dr. Muammer Aksoy Cad. No:2 Bahçelievler - Çankaya/ANKARA
Mekana ait web sayfası: http://seyircafe.com/
Kızılay Ziya Gökalp Metro Çıkışı'nda buluşma: 18.45
Beşevler Taşkent Caddesi Metro Çıkışı'nda buluşma: 19.15

Hakkında

Değerli EGED takipçileri,

Her yıl olarak geleneksel hale getirdiğimiz EGED iftarları, aktif bulunduğumuz şehirlerde başlıyor. Vakti olan, neşemize ortak olmak isteyen, muhabbetimize dahil olmayı arzu eden tüm takipçilerimizi iftar etkinliklerimize davet ediyoruz.

İlk etkinliğimiz Ankara'da, 18 Mayıs cumartesi akşamı, Seyir Cafe'de gerçekleşecek. Ankara'daki üyelerimiz, gönüllülerimiz, takipçilerimiz ve bizimle bir arada iftar yapmak isteyen herkes davetlimizdir!

Menü fiyatları

Tavuk menü: 34TL
Anadolu ev yemekleri menüsü: 37TL
Izgara menü: 44TL
Et menü: 52TL.

İletişim/ulaşım

EGED Ankara iftar etkinliğimize katılmak isteyen takipçilerimizin, kaç kişi geleceklerini 18 Mayıs cumartesi, 10.00'a kadar bilgi@eged.org e-posta adresi veya 05357369037 nolu telefon aracılığıyla Emre Taşgın'a iletmeleri yeterli. Sağlıklı bir organizasyon yapabilmemiz için katılımcı sayısına ulaşmamız gerekiyor. Etkinlik günü de aynı numara ile iletişim kurabilirsiniz.
Etkinlik Seyir Cafe'de gerçekleşecek. Mekana toplu taşıma ile, uygun bir noktadan Ankaray ile Beşevler durağına gelip Taşkent Caddesi çıkışından çıkarak 200 metrelik bir yürüyüş mesafesi sonrasında ulaşabilirsiniz. İsteyen kişilerle 18.45'te Kızılay - Ziya Gökalp Metro Çıkışı'nda, isteyenlerle 19.15'te Beşevler Metrosu Taşkent Caddesi Çıkışı'nda buluşup birlikte gidebiliriz.
Navigasyon kullanmak isteyen takipçilerimiz, BlindSquare, Google Maps ve Apple Maps gibi uygulamalardan mekanı bulabilirler.
Değişimi birlikte gerçekleştirmek için, önce paylaşım gerek!

kategori: