2023 YKS hazırlık kursu yeni öğrencilerini bekliyor!

Üniversite sınavına hazırlanan görme engelliler buraya: YKS uzaktan eğitim öğrenci kayıtları başlıyor!
Uzaktan Eğitim Akademisi bünyesinde gerçekleştirdiğimiz YKS hazırlık kursları, yeni eğitim öğretim döneminde de öğrencilerini bekliyor.
Kursumuza, 2023 Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek olan 12. Sınıf öğrencileri ve mezunlar başvuru yapabilir. Kurs kapsamında Edebiyat, Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya, Felsefe Grubu, fen bilimleri ve yabancı dil alanlarında eğitimler verilmesi planlanıyor. Dersler, gönüllü öğretmenlerin destekleriyle gerçekleşecek. Derslerimiz, gönüllü öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin programı dikkate alınarak, genellikle akşam saatlerinde yapılıyor. Kurslarımızdan yararlanmak isteyen öğrencilerimizden, derslere devamlı olarak katılmaları ve dersin huzurunu bozacak davranışlardan kaçınmaları bekleniyor. Kurslarımıza katılan öğrencilerden ücret talep edilmiyor.
10 yılı aşkın bir geçmişi olan ve aralıklı zaman dilimlerinde sürdürülen üniversite sınavlarına hazırlık kurslarımıza, şimdiye kadar 150’e yakın öğrenci katıldı ve pek çoğu hedefledikleri bölümlere yerleşti.
Uzaktan Eğitim Akademisi tanıtım filmini izleyin
Eğitimlerimiz, Google Meet platformunda düzenlenecek. Uygulamanın oldukça sade bir arayüzünün olması, öğrenci ve öğretmenlerimizin yazılıma kolayca adapte olmasını sağlıyor. Google Meet; Windows, iOS, Android ve Mac oS işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabiliyor.
Google Meet hakkında detayları ve kullanım yönergesini okuyun

Eğitimlerimize, https://www.eged.org/yksform adresindeki formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra Akademi ekibince sizinle iletişime geçileceğinden, iletişim bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde bildirmeniz gerekmektedir.
Son başvuru tarihi: 30 Eylül 2022 cuma.
Kursumuzun hedef kitlesi üniversiteye giriş sınavlarına hazırlanan görme engelli öğrenciler olduğundan, eğitimlerde YKS müfredatı esas alınacaktır.
Eğitimlerimize ilişkin her türlü konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak Akademi Yürütme Kurulu'ndan destek alabilirsiniz.
Uzaktan Eğitim Akademisi koordinatörü, Demet BUDAK AKKAYA
Cep, 05396732477

Değişimi gerçekleştirmek için, önce eğitim gerek!
Form sosyal medya bağlantılarının altında yer almaktadır. Zorunlu alanlar * (yıldız) işareti ile belirtilmiştir.

İlgili Alanlar: 
Bu alanda katılmak istediğiniz dersleri işaretleyiniz. Yabancı dil dersini yalnızca bu oturumda sınava girecekler alabilecektir.
CAPTCHA
Bu soru sizin gerçek bir kişi olduğunuzu kanıtlamak ve site güvenliğini sağlamak amacıyla sorulmaktadır.
13 + 6 =
Lütfen yukarıdaki matematik işleminin sonucunu yazınız. Örneğin, 1+3 işleminin sonucu olarak kutucuğa 4 yazmalısınız.